Půlka pátého měsíce

13. srpna 2017 v 2:58 | T |  Život v nové rodině
Jak ten čas letí, když se člověk dobře baví...

Od mého posledního článku uběhlo spoustu času a událo se tolik věcí. Kde jen začít...

Poznala jsem naše město trochu z jiné stránky a byla pařit s místními, poznala jsem pár Amíků, z čehož o jednom jsem si myslela, že je to "ten pravý", načež mě opustil, a já byla několik dní ve velkém stresu, což se samozřejmě neobešlo bez následků. Pomohla zdravá strava a dostatek odpočinku.

Navštívila jsem taky spoustu nových míst. Rozhodla jsem se jet na vlastní pěst do Charlestonu v Jižní Karolíně. S kámoškou jsme strávily víkend v New Yorku. Taky jsme se zúčastnily au-pair meetingu, který se konal v Massachussets a mohly jsme si zkusit kayaking. Byli jsme na horách. V zábavním parku Six Flags na obřích horských drahách. V Bostonu. A tak dále, a tak dále. Celkově jsem si to tu začala užívat a přestala jsem se bát plánovat takové ty větší věci, jako je odletět na víkend do jiného státu.

Co se týče rodiny, moje HM tento týden zjistila, že je těhotná. Následně me upozornila na to, že to znamená, že mě nebude chtít po ty dva roky pustit domů, že tu "musím" zůstat. Jde o to, že termín porodu je téměř shodný s datem konce mého víza, a i já uznávám, že to není nejlepší situace pro hledání a zvykání si na novou au-pair.

Já s R jsme totiž už v absolutním souladu, a i když pořád přicházejí nové věci, které se učím (což je na tom ale vlastně to úžasný), miluji ho, a troufám si říct, dle malých náznaků, že on mě také. Šlo například o věci týkající se výchovy, R totiž vcelku rád hází věcmi, takže jsme nastavili "time-out", nyní začínáme s potty training, a tak dál. Pořád je tu něco nového.

Ohledně toho prodlužování... ještě jsem se úplně nerozhodla. Mám určité plány a směr do budoucna, kterým se chci dát, a tak přemýšlím, co je pro mě nejvýhodnější. Přesto uvažuji o prodloužení o půl roku a užít si ještě jedno hezké léto v Americe. Jen bych se mezitím chtěla podívat na 14 dní domů.

No a aby to nebylo tak jednotvárné, naházím nějaké fotky z mého cestování. Enjoy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama